Vytvořte si privátní důchod díky chytrým nástrojům X

Vytvořte si privátní důchod díky chytrým nástrojům X

26. 1. 2020

Patříte-li do generace X, nastražte uši. Jste totiž Husákovo dítě a za pár let jdete do důchodu. Moc se nesmějte, i když se to nezdá, je to tady za chvilku. Nabízím vám dva možné scénáře. Prvním scénářem je, že Vám přijde státní důchod. Představte si to, sedíte v obýváku, najednou u vás zazvoní pošťák a přinese vám osm a půl tisíce nebo se podíváte na účet a na ten vám přijde stejná částka. Představte si tu úžasnou věc, jak se těšíte na to, až tu obrovskou masu peněz spotřebujete! :-)

Generace X

Toto jsou bohužel velmi dobře spočítaná fakta, a tím pádem je jasně dáno, že stát na naše důchody zkrátka nemá peníze.

A pokud jste zodpovědné Husákovo dítě, je nutné a vhodné začít přemýšlet nad tím, že by k tomu státnímu důchodu bylo rozumné zajistit si také důchod privátní. My jsme nad tímto tématem začali důsledně přemýšlet již před třemi lety.

Jako druhý scénář mám pro vás řešení, na základě kterého si každý Čech nebo Slovák z generace X, může vytvořit vlastní privátní důchod.

Když si představíme, že nás Čechů a Slováků, z generace X, tzv. Husákových dětí, je několik miliónů lidí, lidí, kteří mají skutečnou potřebu zvýšit si kvalitu svého života v důchodu, tak by vás mohlo zajímat, že máme řešení, které můžete využít.

Slide CEO XIXOIO Richard Watzke

Řešení je jednoduché, srozumitelné a veřejnosti jej poprvé představíme ve školících prostorách Krypto_bankovní Asociace BACCA, dne 27.2.2020 na workshopu, kterého se můžete zúčastnit.

Pokud jste Husákovo dítě a chcete si v důchodu užívat, klikněte a REZERVUJTE SI MÍSTO.

Logo Kapka Naděje

Cena vstupenky na workshop je 399,- CZK. Celý výtěžek ze vstupného bude v plné výši zaslán na konto Nadačního fondu Kapka naděje.