XIXOIO Obchodník roku 2020: “Prodávám to, čemu věřím,” tvrdí ti nejlepší.

20. 12. 2020

Každý den jednají s klienty, vysvětlují jim, co je to token XIX a jak pro ně může být včasný nákup tohoto tokenu do budoucnosti přínosný. XIXOIO si na profesních, ale i lidských kvalitách svých obchodníků zakládá, nejen proto mezi námi panuje až netradičně blízký vztah.

Obchodník roku podle XIXOIO

“Naši obchodníci do své práce dávají srdce, důvěru v sebe sama, mají lidský a profesionální přístup ke klientovi, jsem z toho nadšený. Obchodník má v XIXOIO základní a zásadní roli. On je tím, kdo nese tu informaci tomu klientovi. Je v první linii,“ říká Richard Watzke, předseda představenstva XIXOIO.

Zlatým hřebem letošní spolupráce bylo jednoznačně vyhlášení nejlepších obchodníků za uplynulý rok 2020. Tři z nich dokázali maximálně zúročit důvěru v produkt, své dlouholeté profesní zkušenosti i schopnost vnímat přání svých klientů.

XIXOIO Nejlepšími obchodníky za rok 2020 jsou:

  1. Martin Příkazský
  2. David Chládek
  3. Alexandr Windsor - Topolský

Obchodník roku podle XIXOIO

Richard Watzke i členka představenstva XIXOIO Lenka Melicharová ocenili vysoké kvality všech tří. Obchodníkům poděkovali za důvěru a výbornou reprezentaci XIXOIO a tokenu XIX u svých klientů. A co je oním receptem na úspěch? Osobní zkušenost.

“Věřím tomu, sám jsem si tokeny koupil. Cítím, že když je to dobré pro mě, tím pádem je to dobré pro všechny mé známé,” zmiňuje obchodník roku Martin Příkazský.

“Pro mě XIXOIO znamená životní příležitost a to se snažím přenést na mé klienty, známé i rodinu. Já nevím kolikrát v životě člověk dostane možnost být u začátku něčeho tak výjimečného,” potvrzuje David Chládek, který obsadil druhé místo.

Pevné pouto mezi obchodníkem a klientem se v XIXOIO snažíme podpořit. Aby obchodník byl dobrým rádcem a kvalitním partnerem, potřebuje produkt nejen znát, musí v něj mít i důvěru. Obchodníci v XIXOIO prochází vzdělávacím systémem, který z nich dělá opravdové odborníky v oblasti digitálních aktiv.

“Chceme, aby naše produkty distribuovali obchodní zástupci, kteří budou klientům schopni zodpovědět všechny otázky a chceme si být jisti, že odpovědi budou správné. Vzhledem ke komplexnosti digitálních aktiv i celé tokenizace se okruh vzdělávání skládá ze dvou hlavních témat a těmi jsou kryptobankovnictví a podniková ekonomie,” říká vedoucí sekce online vzdělávání Dalibor Jurič.

Obchodníci prochází certifikačním kurzem, který vytvořili odborníci na slovo vzatí. Vedoucí katedry informatiky a matematiky na Vysoké škole finanční a správní RNDr. Jan Lánský, Ph.D. a Ing. David Mareš, MBA, Ph.D. Kurz je uzavřen certifikační zkouškou. Obchodník, který zkoušku úspěšně složí, získá certifikát prvního stupně.

Síť obchodníků neustále roste a v současné chvíli čítá téměř 70 obchodních zástupců a poradců. V každém kraji jich naleznete několik, poradí vám s výběrem a dodají detailní informace o tokenu XIX. Děkujeme každému jednomu z nich za příkladnou reprezentaci, důvěru i spolupráci a těšíme se, až společně představíme nové produkty ze světa XIXOIO co největšímu množství spokojených klientů.

Rok 2021 bude pro nás všechny přelomový.