Kniha TOKENIZACE: Jak získat a chytře využít kapitál od investorů na blockchainu

Právě je v prodeji nová kniha TOKENIZACE: Jak získat a chytře využít kapitál od investorů na blockchainu, kterou napsal Richard Watzke, spoluzakladatel a hlavní stratég XIXOIO. Chcete-li akcelerovat své podnikání, pak je tato kniha právě pro vás. Pomůže vám odpovědět na nejčastější otázky o krypto oboru a to, jestli můžete kryptoměny využít pro své podnikání, jaké jsou jejich výhody nebo na co si dát pozor. Tokenizace je dnes zcela na začátku. Je to jako v dobách, kdy stál bitcoin jeden dolar. Nezmeškejte jedinečnou příležitost využít tyto informace pro sebe.

 

UPOZORNĚNÍ:

Google, Facebook, Twitter a LinkedIn zakázaly placenou propagaci této knihy na svých sítích. Dle smluvních podmínek poskytovatelů těchto služeb podléhají slova “Tokenizace” a “Blockchain” cenzuře. 

V této knize se dozvite PROČ dnes velké společnosti, které využívají také vaše informace, cenzurují edukativni obsah prezentující Tokenizaci. Objevíte proces, ktery zcela mění pravidla práce s financemi. 

 

Tato příručka se zaměřuje na dvě hlavní cílové skupiny čtenářů. Jednak je určena podnikatelům, kteří chtějí naskočit na vlnu kryptotechnologií, která se jako tsunami šíří celým světem. Nabízí jim alternativní možnost získání financování podnikatelských projektů. Druhou cílovou skupinou jsou investoři, kteří se nyní topí v oceánu kryptoměnových projektů, zvaných ICO. Nabízí jim způsob, jakým lze vybrat projekty s vysokým potenciálem a nenechat se chytit do pasti projektů podvodných.

RNDr. Jan Lánský Ph.D.
odborník na kryptoměny a autor českého překladu Mastering Bitcoin

 

O autorovi

Richard Watzke své první podnikání spustil v 15-ti letech a první milion vydělal, když mu bylo 24. Díky investici do internetu, v období krátce po splasknutí internetové bubliny, přišel o veškerý kapitál. Od té doby se věnuje studiu trendů spojených s demografickými možnostmi a z nich vycházejících potřeb. Posledních deset let vytváří obchodní systémy, které monetizují budoucí potřeby nastupujících generací. Více než rok pracuje na vytvoření Krypto Bankovního ekosystému, který propojuje firmy s bankami a fintech řešeními na bázi kryptotechnologií.

 

Richard Watzke, autor knihy TOKENIZACE: Jak získat a chytře využít kapitál od investorů na blockchainu