Projekt Portréty

1. Tranše
10%
Výnosnost p.a.
Předpokládaná návratovost
0 CZK
Investováno
Investováno
1
Investor

XIXOIO rating
detail
Hodnocení investice XIXOIO
A

Hodnota Tokenu
Hodnota Tokenu
CZK 0.1
Pro nákup tokenů je nutné se registrovat

Unikátní mistrovská díla balená do originálních dřevěných boxů, jsou kulturním odkazem českého umění. Projekt PORTRÉTY, propojuje českou mistrovskou malířskou školu a precizní výrobu obalů se zákazníky. Zákazníci získávají portrét svých blízkých mistrovské úrovně. Projekt Portréty propojuje kulturní poselství naší země s potřebami zákazníků a kvalitním produktem dlouhodobého významu.

Od roku 2012 je tento formát úspěšně obchodován pod ochrannou značkou Richard Watzke, since 1971. Projekt je podložen tvrdými čísly a proto jej lze zvětšovat.

Každý portrét je tvořen výtvarným mistrem. Výtvarníci jsou vybíráni značkou na základě doporučení kurátora. Kurátor doporučuje zákazníkům styl vhodný jejich vkusu. Mistrovský portrét je následně rámován ručním, zakázkovým rámem a balen do boxu. Box je pojmenován po Karlu Schwarzenbergovi, kterému byl darován při volbě prezidenta v roce 2013. Projekt vytváří díla mistrovsky významná a současně dodává zákazníkům také díla ekonomicky přijatelná. Využívá proto nejmodernější technologie barevného tisku olejem, 3D tisku a automatických strojů. V případě mistrovských děl jde výhradně o ruční práci.

Zhodnocení tokenů je vázáno na výkon výrobního areálu. Produkce je zaměřena na trhy Evropské unie. Projekt pro výrobu produktů využívá výhradně Českých a Slovenských výtvarníků včetně uměleckých řemeslníků. Nárůst výroby a případná falzifikace je díky unikátnosti a blockchainovému řešení zcela vyloučena. Všechna umělecká díla jsou evidována transparentně pod unikátní veřejnou adresou Etherea a je možné je obchodovat na burzách.

Roadmap

Milník 1

12/1/2019 - 1/31/2020

Zbývá 0 TokenůMilník 2

2/1/2020 - 2/28/2020

0 Tokenů