Interaktivní workshop

Digitální aktiva v praxi

23. 1. 2020
09:00 - 15:00
Kino Atlas
990 Kč
Co vám účast přinese?

  • Proč jsou kryptotechnologie tématem moderní doby?
  • Jak funguje kryptobankovní asociace BACCA?
  • Jak můžete prostřednictví aplikace my.xixoio.com spravovat finance svých klientů?
  • Jak se stát skutečným profesionálem v oblasti prodeje kryptoaktiv?
  • Chcete vědět, jak vypadá unikátní obchodní platforma, a jak na ní vydělat?
To a mnohem více se dozvíte na interaktivním workshopu, který se bude konat 23. 1. 2020 v kině Atlas od 9:00 do 15:00, catering zajištěn.
Vstupenky
Cena: 990 Kč
Koupit vstupenku

Speakers

Richard Watzke
Prezident BACCA, CEO Xixoio
Po studiu se věnoval poradenství, marketingu a následně byznysu s nemovitostmi, uměním a financemi. V předchozích projektech své zájmy rozvíjel zejména v oblastech strategického řízení, rozvoje a plánování. Nyní pracuje na vytvoření krypto bankovního ekosystému XIXOIO, který propojuje firmy s investory a fintech řešeními na bázi nových technologií. Je autorem knihy Tokenizace - Jak získat a chytře využít kapitál od investorů na blockchainu.
Jan Lánský
Odborný konzultant BACCA
Působí jako vedoucí katedry informatiky a matematiky na Fakultě ekonomických studií Vysoké školy finanční a správní. V roce 2015 zavedl výuku předmětu technologie kryptoměn. Do češtiny přeložil první vydání knihy Mastering Bitcoin. Je autorem odborné monografie Kryptoměny. Působí též jako odborný konzultant BACCA a připravuje v rámci asociace metodiku certifikace prodejců.
Michal Šrubař
Ředitel obchodu XIXOIO
V oblasti finančních služeb pracuje více než 20 let nejprve na poradenských a následně manažerských pozicích v bankovnictví a zprostředkování finančních služeb. Aktivně působil ve vedení EFPA a posledních 10 let se intenzivně věnuje finančnímu plánování, investičnímu poradenství a vzdělávání finančních poradců. V XIXOIO má na starosti budování distribuční sítě a koncept vzdělávání obchodních zástupců.
Jaroslav Jíra
Ředitel projektu XIXOIO
Po 12- ti letech v manažerských pozicích v bankách a pojišťovnách založil v roce 2013 společnost Kogi s.r.o. Jako Interim manažer realizoval restrukturalizaci významných firem. Ve všech se zabýval strategickým řízením, digitálními inovacemi, zvýšením výkonosti a stavbou unikátních týmů. Absolvoval GfK Brussels Academy, účastnil se Top talent training programu PPF a.s. a vystudoval MBA na Cambridge business school.
Pavel Michalík
IT development XIXOIO
Po ČVUT se podílel na založení společnosti NOVA Computers a působil jako externí IT konzultant ve společnosti Skanska. V České spořitelně se věnoval vývoji interních aplikací a posléze vedl tým expertů, kteří pomáhali zavádět moderní internetové bankovnictví George. Následně se v bance specializoval na individuální projekty. Od letošního roku vede společnost DX Heroes, která pomáhá digitáním týmům v rozvoji produktů pro jejich zákazníky.
Jiří Machalický
Investor, obchodník tělem a duší
Zabývá se byznysem už 26 let, je majitelem holdingu IB group Czech republic. Ta mimojiné vytvořila nový brand IB coins, jenž je dlouholetým partnerem ČNB. Zároveň je spoluzakladatelem nadnárodní investiční společnosti Snapcore. Také je investorem v oblasti nemovitostí a majitelem čtyřhvězdičkového hotelu Palace Kutná Hora.
Koupit vstupenku
Kino Atlas
23. 1. 2020
09:00 – 15:00
Sokolovská 371/1, Praha 8, Karlín